آموزش آواز شجریان - ردیف آوازی - دشتی

آموزش آواز شجریان آموزش ردیف آوازی سه گاه

 آموزش آواز شجریان آموزش ردیف آوازی سه گاه

آموزش آواز خوانی استاد شجریان یک مجموعه کامل و نایاب می باشد که در کلاس خصوصی آواز ایشان صدابرداری شده است بدون شک محمدرضا شجریان یکی از قدرتمند ترین و با استعدادترین صداهای تاریخ ایران می باشد که در زمان معاصر زندگی می کند و علاقمندان به آواز خوانی می توانند از آموخته ها و تجربیات ایشان استفاده کنند. آموزش ردیف آوازی شجریان به صورت رسمی منتشر نشده است و هیچ موسسه ای چنین مجموعه ای را ندارد ولی سایت آموزش موسیقی سنتی و الکترونیک به وسیله فایل هایی که شاگردان استاد داشته اند اقدام به جمع اوری و انتشار این مجموعه های ارزشمند کرده است. آموزش آواز شجریان آموزش ردیف آوازی سه گاه یکی از درس هایی است که در سه بخش و به صورت فایل های صوتی برای علاقمندان قرا رداده شده است امید است که با استفاده از این آموزش ها دانش موسیقیایی خود را افزایش داده و گام های بلندتری در خصوص درک و شناخت و اجرای آواز اصیل ایرانی بردارید.

 آموزش آواز شجریان آموزش ردیف آوازی سه گاه
آموزش آواز شجریان آموزش ردیف آوازی سه گاه

 دانلود آموزش آواز و تصنیف خوانی در مجموعه های سایت قرار داده شده است تا علاوه بر علاقمندان به نواختن سازهای ایرانی و خارجی دوستداران هنر ناب و اصیل اواز ایرانی نیز در جمع کاربران محترم ما باشند.

دانلود مجموعه آموزش ردیف آوازی شجریان در چند بخش تهیه و در سایت آموزش موسیقی سنتی و الکترونیک قرار داده شده است در اینجا آموزش ردیف دشتی را می توانید دانلود کنید.

توجه داشته باشید جهت دانلود بهتر و هم چنین ارسال یک لینک کمکی به ایمیل شما ترجیحا یک ایمیل معتبر در مشخصات خریدار وارد کنید و در صورت داشتن هر اشکالی در خصوص دانلود با ایمیل bitasell.com@gmail.com در تماس باشید

نام فایل : آموزش ردیف آوازی شجریان – سه گاه

فرمت فایل : صوتی – MP4

حجم فایل : ۲۵ مگابایت

RIAL 10,000 – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *